Ročník 2007: Zasloužené vítězství nad Unionem Žižkov

Nedělní slunečné, leč chladné ráno nabídlo zápas s Unionem Žižkov.
(7:0)
9.kolo v Ne 5.11.2017 10:00
Union Žižkov
Diváci: 20,

Při vší úctě k soupeři nám nebyl rovnocenným protivníkem, ale spíše sparingpartnerem. Možná jen úvod zápasu byl vyrovnanější, vzdor soupeře jsme zlomili již po pár minutách. A od té doby jsme již na hřišti dominovali.

Velice mě potěšilo, že i přes rozhodnutý výsledek se chlapci neuchylovali k sólování a stále se drželi naší hry. Celý zápas jsme hráli stále na 100%. Stejně tak jsem potěšen, že se chlapci nenechali strhnout "hádavostí" některých soupeřových hráčů a udrželi chladnou hlavu.

Samozřejmě vyhrávalo se... Ale i tak jsem za to rád. Určitě ještě musíme zapracovat na rychlosti a přesnosti v některých aspektech hry, ale s hrou jsem byl spokojen, každý si poctivě odvedl svůj díl práce. Zápas nakonec skončil 19:2, přičemž dva góly do naší branky padly ve 4 čtvrtině a nebyly prakticky z ničeho.

Takže sice zamrzí ztráta čistého konta, ale budiž soupeři ke cti. Proti silnějším týmům bude určitě lepší se takových branek vyvarovat. Sečteno podtrženo jsem s hrou i výsledkem spokojený.

Zápasu se zúčastnili: Cimr, Schnaiberg, Pergl, Šimon, Dib, Seitl, Sita, Solár, Valečka.