Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2008: Cože Sparta holky?

Ve čtvrtek 30. 3. jsme v předehrávce 1. jarního kola zavítali do Satalic, kde jsme se utkali se Spartou.
13.kolo v Čt 30.3.2017 17:00
Satalice T.
Sparta dívky

Kluci ročníku 2008 si již před zápasem dělali srandičky ohledně soupeře. Je pravda, že na podzim jsme holky ze Sparty porazili, ale tentokrát to nebyly holčičky o rok mladší, ale dívky o rok starší.

Začátek utkání byl vyrovnaný, ale postupem času soupeřky zjistily, co na nás platí a jednoduchou a účinnou hrou nás přehrály. Snažili jsme se hrát, ale díky nepozornosti a někdy i nezájmu se skóre navyšovalo v náš neprospěch. Udělali jsme více chyb, zejména rozehrávka od brankáře, kterou opakujeme stále dokola nás trápí a soupeři se tak jednoduše dostávají do gólových šancí.

Po zápase někteří nevěřili, že nás holky ze Sparty porazily, ale nutno uznat, že byly lepší a hlavně důraznější, což někteří pocítili na vlastní kůži.

Hráči: Brož A., Brož O., Brož V., Glac, Janouch, Jindrák, Nikodým, Rejthar, Tyminskyy

čtvrtek 30.3.2017 | Matěj Soucha | Přečteno: 2478