6.kolo v Po 28.9.2020 15:30
Braník T.
Braník
Diváci: 40,

Po posledním vydařeném zápase se Střešovicemi jsme byli odhodlaní přidat další výhru. A na začátku vše nasvědčovalo tomu, že by se to mohlo i povést.

Ze hry jsme v první třetině měli víc, Braníku jsme ale gólově neodskočili. Opakovaně jsme se totiž dopouštěli individuálních chyb (3:3)

To se nám také později vymstilo, soupeř měl možnost se nadechnout a postupně přidával na obrátkách, když viděl, jak snadné je nám dát gól.

Časté ztráty míče v útočné přechodové fázi (po špatném prvním doteku a nedůrazu) ABC trestalo bez slitování. V 7+1, kde nefunguje offside na polovině, jsou takové zaváhání smrtící.

Při nepříznivém stavu jsme začali hrát alibisticky i dopředu. Místo kvalitní hry 1v1, která nás do té doby zdobila, jsme začali hledat komu co nejrychleji dát míč, abych to nebylo na mě.

Do 60. minuty jsme se ještě jakž takž drželi ve hře (5:7), ale konec nám pak totálně utekl.

Tahle prohra bolí - je to první soupeř, kterého jsme mohli porazit, ale nezvládli jsme to.

Musíme se k tomu postavit čelem, pracovat na odstranění nedostatků a poprat se o 3 body za týden s Admirou.