Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2009: Divoké nedělní počasí

Ročník 2009: Divoké nedělní počasí
Po podzimních prázdninách jsme se sešli na zápas v soutěži 1HP.
4:25
(0:12)
8.kolo v Ne 29.10.2017 17:00
Schulhoffova UMT.
FC Háje
Cholupice
Diváci: 60,

Komentář

Počasí nám příliš nepřálo, a ještě půl hodinky před výkopem nebylo vůbec jisté, zda budeme hrát. Naštěstí šílená dešťová přeháňka chvilku před zápasem ustala, a tak jsme již byli nuceni čelit „jen“ poryvům větru a zimě.

Aby toho nebylo málo, museli jsme čelit nejen nepřízni počasí, ale také velmi kvalitnímu soupeři, který se nebál kombinovat, kličkovat a uměl být také velmi důrazný v osobních soubojích. Nám scházela disciplinovanost, klid na balonu a nutno říct, že leckdy i fotbalovost. Avšak hrajeme tři různé soutěže a člověk nikdy nemůže vědět, s jakými hráči soupeř přijede. 

Bohužel se nám tentokrát nepodařilo vybrat sestavu tak, aby byl zápas co nejvyrovnanější… Klukům se však nedá upřít snaha a neustálá chuť vstřelit gól, což se jim nakonec podařilo 4x a za to jim patří velký dík. Uznání si zaslouží také za to, že zvládli odehrát zápas v tak nepříjemných podmínkách. I když vzhledem k jejich fyzickému vytížení, díky kterému jim bylo velké horko, zimou trpěli hlavně trenéři a fanoušci. 😊

Zápasu se zúčastnili: Josef Vančura, Tomáš Král, David Neumann, Lukáš Ulrych, Matěj Mrzena, Ondra Martinec


neděle 29.10.2017 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 1988

Další články