Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2009: Gólové hody

Ročník 2009: Gólové hody
Středečního odpoledne jsme se před nadcházejícím státním svátkem sešli na zápase proti SK Hamr.
29:9
(15:5)
4.kolo v St 27.9.2017 17:00
Schulhoffova UMT.
FC Háje
SK Hamr
Diváci: 15,

Komentář

Po celou dobu zápasu jsme hru kontrolovali a odměnou nám bylo 29 vstřelených gólů, což při zápasu hraném na jedno hřiště je obdivuhodné číslo.

Herní úroveň námi nominovaných kluků byla vyšší než hráčů soupeře, kteří se ještě navíc opozdili z důvodu dopravního shonu před nastávajícími volnými dny. Bohužel takové věci se stávají a člověk nikdy nemůže očekávat, s jak „silnou“ soupiskou přijede soupeř. Kluci díky tomu však vstřelili mnoho gólů, ukázali mnoho kliček a pohledných akcí. Jelikož k tomu byl prostor, hodně jsme kluky upozorňovali na držení si správných pozic. Stále jim dělá problémy pohybovat se v prostoru vhodném například pro levého zadního útočníka. Hráč na této pozici by se jen tak neměl objevit úplně v pravé přední části hřiště. 

Bylo vidět, že s tím mají kluci stále problémy, ale v tomto zápase byl čas a prostor se zaměřovat na detail. Určitě se také dále zlepšujeme v disciplině při obsazování – důkazem budiž přiložené fotografie, na kterých vyniká Markovo brilantní clonění v pokutovém území, a ukázkové obsazení při autu soupeře. V tomto ohledu to byl velmi přínosný zápas a samozřejmě je také dobře, že si kluci vstřelili pár branek a zdravě si zvýšili sebevědomí.

Zápasu se zúčastnili: Filip Valo, Vojta Sajler, Lukáš Lisner, Filip Lisner, Marek Kulhánek, Jan Pitro, Jáchym Novotný


středa 27.9.2017 | Mikuláš Zbořil, QALO | Přečteno: 2094

Další články