Ročník 2010: Možná poslední utkání sezóny

V sobotu, 10. října 2020, jsme odehráli možná poslední utkání sezóny proti Hostivaři.
6.kolo v So 10.10.2020 14:00
Háje UMT.
Hostivař

Že jsme se na zápas těšili bylo vidět i z minima omluvenek. Hráčů bylo dostatek v obou týmech, tak jsme opět hráli na dvě hřiště. Jako obvykle jsme vytvořili obě naše družstva vyrovnaná. Soupeř vložil na první hřiště nastartované hráče a na druhé méně nastartované.

Na prvním hřišti jsme začali trochu ospale, ale postupně se náš herní výkon zlepšoval. Soupeř naštěstí moc aktivně také nezačal. V polovině utkání jsme už hráli na správné vlně. Věděli jsme, co hrát a zápas si užívali. Hodně tomu pomohlo, že na druhý poločas přišlo na první hřiště soupeřovo méně nastartované družstvo.

Na druhém hřišti jsme aktivně začali hned od první minuty a to nám vydrželo až do začátku čtvrté čtvrtiny. I přesto, že se nám výsledkově nepovedla první čtvrtina, tak jsme hráli pěkný fotbal. Naše hra se projevila hlavně ve druhé čtvrtině, kde nám vycházelo skoro všechno. Ve čtvrté čtvrtině nám z různých důvodů “odpadli” hned tři hráči (drobná zranění...) a naše hra se výrazně změnila. Najednou jsme byli všude druzí, ale i tak jsme se snažili bojovat až do konce.

V šatně po zápase jsme s hráči vše probrali a společně zhodnotili utkání. Hráči byli s výkonem spokojeni. Říkali, že jim více vyhovuje větší hřiště, kde pro vyhodnocení situace mohou využít více variant.

Hráči nám udělali velkou radost za předvedenou hru, za hlasování, které proběhlo po skončení zápasu v šatně a za to, že se dokážou poučit z vlastních chyb a na hřišti nefigurují jako “loutky”, ale zvládnou situaci vyhodnotit a zvolit si vlastní řešení. Rádi bychom poděkovali rodičům, kteří nám přišli fandit i přesto, že museli být mimo areál.

Hláška dne (při hře):
Janík: Trenére, právě jsem si vytrhl zub...

sobota 10.10.2020 | Lukáš Valenta | Přečteno: 1703