Mladší žáci B (2012)

SK Dolní Chabry - Mladší žáci B - 1:13 (1:7)

Ve třetím kole jsme zajeli k zápasu na druhý konec Prahy do Dolních Chaber, kde hrají v dospělém fotbale legendy českého fotbalu, tak jsme byli zvědaví, co nás čeká.
3.kolo v So 19.9.2015 09:15
Dolní Chabry T
Dolní Chabry

3. Kolo - SK Dolní Chabry - FC Háje A - 1:13 (1:7)

Sobota - 19.09.2015

Sestava:

Kubík = Tyko - Marco - Dali - Turbo - Voty - Tom - Lego = Vili - Budi - Neymar

Branky:

8* Tom; 2* Marco; Voty, Dali, Turbo

Prvním soupeřem bylo sobotní ráno a to pánové ještě nechodí na večírky, druhým travnatý povrch, pokropen ranní rosou. V posledních zápasech se potýkáme s jedním problémem a to je start do utkání, ani dnes to nebylo jiné a nechali jsme si lacině dát branku. Poté jsme se pět minut hledali na hřišti, jako kdybychom hráli spolu poprvé, ale i naftový mercedes potřebuje chvíli na zahřátí, než podá super výkon, jako my. Poté se rozkoukal i Tom a zahájil, díky práci spoluhráčů, kteří ho hledali, všude po hřišti svou ONE MAN SHOW a osmi brankami soupeře rozebral, jako Víťa své oblíbené Lego. K tomu se přidal i Mára, Voty, který to zkoušel krásně po standartních situacích, kdy opět skóroval. Pochvala, ale patří všem hráčům, protože od desáté minuty předváděli týmový výkon a hlad po zakončení, většímu skóre, již tradičně zabránil soupeřův brankář, který se hodně činil. V utkání jsme měli možnost vidět řadu kombinací a spoustu signálů, které si kluci zkouší na trénincích, plus za křídelní hru a za to, jak jsme zmenšovali soupeři hřiště, aby neměl místo na kombinaci, jinak mínusem je zakončení, spousta šancí po zpětném ohlédnutí jde řešit lépe, jako trenér postrádám střelbu za vápnem, při tom hráče, kteří to umí – máme. Vše vozíme do kuchyně a snažíme se to vykombinovat až do kuchyně. Jinak se nám v poslední době rozmohlo, počítání houslí za zápas, ono je to hezké, ale nic se nemá přehánět. Děkujeme rodičům za ranní podporu a snad se jim utkání líbilo.

sobota 19.9.2015 | Peter Biro | Přečteno: 3123