SK Třeboradice - FC Háje JM 3:0 (0:0)

Čtvrtý zápas, třetí vítězství. Fotbalisté Třeboradic vstoupili do tohoto ročníku Pražská teplárenská přeboru mužů v dobré formě a drží čtvrtou příčku. Mohly by se tak naplnit předpoklady, že tenhle tým bude hrát o nejvyšší mety. Po triumfech o gól se Zbraslaví (3:2) a Admirou B (4:3) tentokrát Třeboradice přehrály Háje 3:0. Podívejte se na nejzajímavější momenty utkání a komentáře z obou stran.
3:0
(0:0)
3.kolo v So 5.9.2015 10:30
Třeboradice T
Třeboradice

Jen hráči ČAFC v tomto ročníku dokázali úspěšně čelit Třeboradicím: kanonýr Mašlej jim v minulém kole trefil v 90. minutě výhru 3:2. Jinak mužstvo z okraje Prahy zatím jede bez zaváhání. A proti Hájům to bylo výsledkově nejpřesvědčivější představení sezony.

Až na prvních deset minut, kdy jsme ještě ráno spali, jsme byli lepším mužstvem, vytvořili jsme si několik brankových příležitostí, bohužel se nám podařilo skórovat až ve druhém poločase, když jsme soupeře natlačili do defenzivy,“ hodnotil Jiří Tesař, trenér Třeboradic.

V 65. minutě Junek před brankářem chytře přizvedl míč, o dvě minuty později mu udělal kličku a balon pohodlně dovedl do prázdné branky. Tahle posila z Meteoru se vyplácí: byl to už 6. Junkův gól v sezoně, kterým potvrdil, že by se s ním mělo počítat v souboji o nejlepšího střelce přeboru. Junek dal polovinu z 12 branek celého týmu.

Háje definitivně „odstřelil“ zkušený záložník Grznár, který se prosadil ze své parádní disciplíny – pumelicí z dálky.

Nedali jsme gól ani do prázdné branky, to rozhodlo zápas,“ litoval Petr Procházka, kouč Hájů, které jsou se čtyřmi body jedenácté.

Hosté však mohli favorita potrápit víc. „I soupeř měl šance, mohli jsme to mít ještě trochu víc komplikovanější,“ uznal Tesař.

Jeho tým hrál podruhé v řadě doma. A na svém hřišti sehraje i následující tři utkání. Vyměnil si totiž pořadatelství právě s Hájemi (aby se nemuselo hrát dvakrát na hřišti s umělo trávou) a Královicemi (ty ještě nemají dodělané vlastní hřiště). „Vyšlo to tak, že hrajeme pětkrát v řadě doma. Jestli je to výhoda, nebo nevýhoda, to ukáže čas,“ řekl Tesař.

To jeho klíčový záložník Petr Viktorin tuhle sérii vítá. „Máme krásné hřiště, ještě je dobré počasí, vadit nám to nebude, spíš to bude výhoda,“ myslí si Viktorin.

Právě v téhle fázi sezony by se mohly Třeboradice usadit na úplné špičce tabulky, kde se s nimi počítá. Už několik sezon v řadě končily pod vrcholem. Vyjde to letos? „Top favoriti nejsme, ale máme dobrý tým, který by měl hrát na špičce přeboru,“ myslí si Viktorin.