Sokol Kolovraty - FC Háje JM 3:3 (1:1)

Kolovraty před zápasem měly z jarních bojů o jeden bod víc než Háje a tak se dal čekat vyrovnaný zápas. Nakonec to tak i dopadlo. Háje rychle vedly a po přestávce si vybudovaly už dvoubrankový náskok. Ten však během tří minut ztratily a tak zápas skončil remízou 3:3.
3:3
22.kolo v Ne 19.4.2015 17:00
Kolovraty T
Sokol Kolovraty

Už v 8. minutě si na kolmou přihrávku středem domácí obrany naběhl hostující Grafnetr. Se štěstím procedil míč přes vybíhajícího brankáře Zajíčka a pak už jen trefil prázdnou branku - 0:1. Domácí reagovali ve 25. minutě, kdy se po delší gólové odmlce prosadil Nykl a srovnal na 1:1. Byl to jeho čtvrtý jarní gól po návratu do přeboru.

Úvod druhé půle opět patřil hostům a ti si postupně vybudovali dvoubrankový náskok. V 55. minutě si na rohový kop naskočil Slabý a důrazně nasměroval míč do sítě. Za deset minut předvedl vydařenou individuální akci Balík. Potáhl si míč po levé straně, bez větší pozornosti domácí obrany si to pak namířil na střed hřiště a napálil míč do sítě - 1:3.

Za dvě minuty se však domácí dostali do kontaktu. Na centr z přímého kopu si před brankou nejlépe naskočil domácí Všetečka a jeho hlavička byla přesná - 2:3. Za další tři minuty rozhehrál domácí kapitán Procházka přímý kop ze středového kruhu do levé strany, následovala přihrávka do vápna, kde se míče zmocnil Nykl a z úhlu vyrovnal. Protesty hostů proti jeho nesportovnímu chování neměly naději na úspěch.

Nerozhodný stav 3:3 pak vydržel až do závěrečného hvizdu hlavního arbitra.

Kolovraty - FC Háje 3:3 (1:1)
25. a 70. Nykl, 67. P. Všetečka - 8. Grafnetr, 55. Slabý, 65. Balík. ŽK: 75. Brož, 76. Slabý, 79. Dub,
89. Dvořák (všichni Háje). Rozhodčí: Stěhule - Nykl, Suchý. Diváků: 120.
Kolovraty: Zajíček - Seko, P. Všetečka, Procházka, Petr - Hrubý, Luňák, Kosina, Lechner (66. Kalenda) -
M. Komárek (77. Buchtík), Nykl. Trenér: Pavel Hrubý.
Háje: Provazník - Vlasák, Dub, Dvořák, Slabý - Soucha (68. Boháč), Bednář, Brož (83. Krejčí), Hruška, Balík - Grafnetr (90. Greshnyakov). Trenér: Petr Procházka.

Pavel Hrubý (Kolovraty):
„Měli jsme získat více než jeden bod. První poločas jsme začali dobře, ale po nedorozumění obrany a brankáře jsme inkasovali. Podařilo se nám vyrovnat, ale první půli jsme prostě nehráli dobře. Přizpůsobili jsme se hře Hájů, nakopávali balony, tedy to, co jsme hrát nechtěli. Druhý poločas byl z naší strany o něco lepší, ale přesto jsme opět udělali dvě školácké chyby. Na druhou stranu jsme dokázali rychle vyrovnat a za to před hráči smekám, že to za stavu 1:3 dokázali. Měli jsme ještě další šanci, ale Háje taky, takže výsledek odpovídá, bylo to remízové utkání."
Petr Procházka (Háje): „Vedli jsme 3:1, takže jsme ztratili dva body. Mrzí mě od útočníka Kolovrat Nykla, kterého si vážím, jeho nesportovního chování při třetím gólu Kolovrat, když stál za naším hráčem a zařval „pusť". A ten to pustil. Ale to je všude... Bohužel, ztratili jsme dva body, mohli jsme mít klid."

Nejlepší hráč Kolovrat: Petr Nykl.
Nejlepší hráč Hájů: Tomáš Dub.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Václav Hruška (Háje).