Starší přípravka 05/06 - Uhříněves

Minulou neděli se na Schulhoffce konal zápas mezi tými Hájů a Uhříněvsí. Tým Hájů opět tvořily hráči z ročníku 06 společně s ročníkem 05. Před samotným zápasem vládla v kabině velmi dobrá nálada, což je dobře, ale zároveň by zde už mělo být i větší soustředění se na utkání.
3.kolo v Ne 20.9.2015 16:45
Schulhoffova UMT
Uhříněves

Zápas pro nás začal dobře do úvodu jsme si získali na svou stranu převahu a byly z toho i branky. Postupem hry se ale začala projevovat to, že soupeř měl nad našimi jak silovou tak i výškovou převahu, což se nejvíce projevovalo v osobních soubojích. Během přestávek jsme si neustále připomínali, že je potřeba více si přihrávat, přihrávka nám může pomoct dostat se daleko rychleji k soupeřově bráně, než-li jít bezhlavě mezi několik hráčů soupeře. Neméně důležité je i hledat si na hřišti volný prostor, když už se hráč rozhodne přihrávat musí mít komu, to nám v zápase jaksi chybělo. Soupeř hrál jednoduše dlouhé nakopávané míče spolu s aktivním napadáním při ztrátě a dobrou střelou znamenalo několik gólů v naší síti. Celkově bylo utkání vyrovnané ovšem soupeř byl efektivnější ve využívání svých příležitostí a v divácky výborné atmosféře zvítězil.

Zápasu se zúčastnili: Fanda Domša, Filip Sojka, Šimon Borkovec, Mára Pešír,Petr Leipold, Vilém Schrojf, Lukáš Veselý, Jaroslav Zahálka, Dominik Mareš

neděle 20.9.2015 | Vladislav Volf | Přečteno: 3833