Starší přípravka 2005 - SC Radotín

V prvním zápase nové sezóny 2015/2016 jsme na domácím hřišti přivítali tým Radotína, který spolupracuje s FAAZ (Fotbalová akademie Alexe Zbura).
1.kolo v So 5.9.2015 13:00
Háje UMT
SC Radotín

Budeme se s tím setkávat pravděpodobně častěji, že na druhém hřišti proti nám nastoupí jiný tým, ale není to pro nás nic nového, protože i my máme na druhém hřišti, stejně jako v minulé sezóně, hráče z Horních Měcholup.

Co se týká zápasu, tak se stále bavíme o stejných věcech, a zejména střelba a nedůraz. Pokud nebudeme střílet a zakončovat, tak nemůžeme dát gól, soupeř se sám neporazí. Pokud nebudeme více chtít a do míče nepůjdeme důrazněji budeme vždy druzí a každý nás přetlačí, chce to větší zarputilost a více se poprat.

Hráči: Francl, Hamala, Klymskyj, Konečný M., Maršák, Prachař, Schrojf Vá., Veselý, Větrovec

sobota 5.9.2015 | Matěj Soucha | Přečteno: 3014