Starší přípravka 2006 - Kunratice

V mrazivém sobotním ránu jsme odehráli zápas proti Kunraticím. Nejdříve následoval soutěžní zápas, poté jsme s Kunraticemi sehráli i přátelské utkání.
10.kolo v So 12.11.2016 09:00
Schulhoffova UMT
Kunratice

Soutěžní utkání: Háje – Kunratice (10:5)

Nejdříve bych chtěl moc poděkovat našim tatínkům, kteří nám společně pomohli s úklidem sněhu z hrací plochy. Podmínky pro fotbal nebyly ideální, ale zase jsme si vyzkoušeli hrát na těžším terénu.

Zápas jsme začali velice dobře, neboť jsme hned z první akce dokázali dát branku. Měli jsme velkou chuť a v zápase to bylo hodně vidět. Někdy se hřiště hodně zmenšovalo, v momentech, kdy jsme se, ale nenechali stáhnout do chumlu a hřiště dostatečně roztáhli, dostali jsme se rychle do šance.

Ve třetí a čtvrté čtvrtině už jsme využívali naše silné stránky. Přihrávky do prostoru, zvětšování hřiště a kvalitní zakončení. Brankově jsme soupeři utekli a započali tak první sobotní utkání vítězstvím.

Zápasu se zúčastnili: Bartoš F., Goikoetxea, Holý, Limberg, Trnka, Vagenknecht, Pechanec, Zlatník, Zlatuška

Přátelské utkání: Háje – Kunratice (12:7)

Hned po prvním utkání nastoupila naše druhá parta k přátelskému utkání. Potěšilo mě, že jsme do zápasu opět dobře vstoupili. Byli jsme aktivní, rychlí, hladoví po gólech. Individuální akce střídaly pěkné kombinace.

Mohli bychom ještě více roztahovat hru a více komunikovat. Kluci v tomto směru udělali velký posun, ale stále nás to někdy táhne hodně k sobě. Zlepšit se potřebujeme také v zakončení, neboť krásně překonáme soupeřovu obranu, ale pak pouze trefíme brankáře nebo střílíme zbytečně z velké dálky, kdy nemáme připravenou pozici ke střelbě.

Ze zápasu mám velmi dobrý pocit, hlavně, co se týče nasazení a soustředěnosti během utkání. Poděkování také patří rodičům, kteří v nelehkých podmínkách, podporovali náš tým během celého zápasu.

Zápasu se zúčastnili: Borkovec, Dovhanyč, Leipold, Petr, Němec, Kraus, Průša, Sojka, Šimánek, Žáček

sobota 12.11.2016 | Jan Špinka | Přečteno: 2501