Starší přípravka 2006 - Troja

Nezvykle ve středu, v Den české státnosti jsme předehrávali zápas doma na Schulhoffce proti Tróji.
8.kolo v St 28.9.2016 15:30
Schulhoffova UMT
Troja

Vstup do zápasu byl od kluků parádní, dokázali vstřelit hned několik rychlých branek a bylo vidět, že si věří jak v osobních soubojích, tak v soubojích 1 na 1. Většina branek padla právě po pěkných individuálních akcích, do kterých se kluci odvážně pouštěli. Dostávali jsme se do spousty situací, které šlo kolikrát řešit přihrávkou na lépe postaveného hráče, ale kluci to brali hodně na sebe. Několikrát z toho padl krásný gól, ale jindy a to především ve druhé polovině zápasu se nám zase takto podařilo zahodit několik stoprocentních šancí.

V poslední čtvrtině Trója dokázala využít naše chyby v obraně a i díky naší nepřesné koncovce v závěru zápasu se jí nakonec podařilo srovnat skóre.

Hráči si určitě zaslouží pochvalu za to jak celý zápas odmakali a věřím, že je samotné zápas bavil.

Zápasu se zúčastnili: Borkovec, Erdinger, Vagenknecht, Průša, Zlatník, Žáček, Petr, Leipold a Němec

středa 28.9.2016 | Karel Honig | Přečteno: 3045