Starší přípravka 2006 – SC Radotín

V sobotu před obědem jsme sehráli první zápas v sezóně. V týdnu jsme se potýkali s únavou ze soustředění, a proto jsme měli více kompenzačních tréninků.
1.kolo v So 5.9.2015 11:30
Háje UMT
SC Radotín

Tuto soutěž hrajeme na dvě hřiště. Na zápas je tak potřeba 16 hráčů, abychom měli na každém hřišti dva na střídání.

V tomto zápase nám pomáhali tři hráči z ročníku 2007. Musím jim vyseknout velkou pochvalu, protože nám moc pomohli. Do týmu hned zapadli, díky stejné koncepci, kterou na hájích máme.

Zápas se mi moc líbil. Střídali jsme individuální průniky a společnou kombinaci více hráčů. K vidění byla spousta povedených akcí. K vstřelení více branek nám chyběl trochu klid v zakončení a prudší střelba.

Pár hráčů to, ale někdy bralo až moc na sebe a nezkoušelo si pomoc s ostatními. V 5+1 už budeme chtít více, aby si kluci nahrávali. Je k tomu, ale potřeba spousta dalších kroků. Hráči potřebují mít hlavu nahoře, náběhy do volna, křiknutí, naběhnutí po nahrávce, správný výběr místa a další..

V zápase si většina hráčů při bránění držela své pozice. Někteří to, ale ještě nemají zvládnuté a potřebují k tomu čas. Opět jsme po každé čtvrtině střídali brankáře. I proto, jsme třeba v některé čtvrtině dostali více branek, ale pořád si myslím, že je správné, aby se v tomto věku hráči v brance střídali, i když samozřejmě už teď je vidět, kdo k tomu má větší vlohy.

Zápasu se zúčastnili: Domša, Goikoetxea, Konečný, Lacko, Limberg, Málek, Slavík, Sojka, Stříbrský, Trnka, Zlatník, Holý, Štěpánek, Chodora, Plichta, Hofman

sobota 5.9.2015 | Jan Špinka | Přečteno: 7235