Starší přípravka B – Aritma

V sobotu jsme nastoupili k prvnímu jarnímu soutěžnímu utkání. V zimě jsme se věnovali hlavně všestrannosti. Rozvíjeli jsme sílu, koordinaci, využívali jsme tréninky ke kompenzačním cvičením a vyzkoušeli si jiné sporty. Letos, jsme i díky teplé zimě mohli páteční tréninky trávit venku na hřišti a hrát 5+1. V přípravě na jarní část sezóny jsme pilovali hlavně aktivitu, bojovnost a nasazení v soubojích. V těchto aspektech hry nás soupeři na podzim přehrávali. V prvním zápase jsme přivítali Aritmu, která nás na podzim přehrála právě díky nasazení a důrazu v soubojích.
13.kolo v So 2.4.2016 13:15
Háje UMT
Aritma

Věřím, že na jaře můžeme sehrát vyrovnané zápasy se všemi soupeři. První letošní zápas nám to potvrdil. Zápas nebyl tolik technický, na hřišti bylo velké nasazení a mnoho soubojů. Bylo tam pár moc hezkých akcí, které kluci šikovně vyřešili. V hlavně mi utkvěla akce Honzy Limberga, který dal krásný centr na Vojta Slavíka, který z první zakončil a vstřelil krásnou branku.

Zápas nám ukázal na čem také dál pracovat. Zapojení všech hráčů do kombinace a rychlejší přepínání mezi útočením a bráněním. V bráně si skvěle vedli Eneko a Jakub Štěpánek, kteří tým podrželi důležitými zákroky. Kluci si vedli v zápase velmi dobře, zasloužili by si minimálně remízu.

Zápasu se zúčastnili: Goikoetxea, Bartoš F., Hadraba, Holý, Konečný, Kubánek, Limberg, Málek, Slavík, Stříbrský, Trnka, Zlatník, Zlatuška, Štěpánek.

sobota 2.4.2016 | Jan Špinka | Přečteno: 6725