Starší žáci A (2009)

Starší žáci 2002 vyhráli zimní ligu na Motorletu

Včera sme uzavreli posledným zápasom resp. finále ZL na Motorletu, kde sme sa ako víťazi našej skupiny stretli s víťazom 2. skupiny Povltavskou akadémiou, ktorá účinkuje v 1.lige.
2:3pen
v Ne 5.3.2017 10:00
Motorlet UMT
Povltavská akademie

Na zápas sme sa veľmi tešili, pretože už finále bolo pre nás veľkou odmenou za prácu v TP v uplynulých 4 mesiacoch.

Samotný zápas nebol z našej strany podľa mojich predstáv, od 1. minúty sme boli jasne lepším mužstvom, ale ako vždy nedáme hneď na začiatku gól, ktorým by sme sa upokojili ale naopak tlačíme, máme územnú prevahu, držanie lopty a súper ako vždy nás za to potrestá.

Aj keď sme sa ujali vedenia po krásnej ind. akcii Hakla, súper bol na našej polovičke 2x a z toho hneď skóroval. Vedeli sme, že sme lepší ,ale šance sme nepremieňali a postupom času jak sa zápas krátil sme už z toho boli nervózni, navyše súper z ojedinelého brejku bol zase efektívny v zakončení a prehrávali sme 1:2.

Ku koncu zápasu to bol škaredý zápas, bolo to vyhrotené a potýčky, z čoho pramenilo aj vylúčenie 2 hráčov na oboch stranách.

Po tlaku v posledných min. zápasu, sme po jasnom faule na Žebrakovského vyrovnali penaltou, ktorú s prehľadom premenil Chrastina a zápas tak skončil nerozhodne 2:2

Nasledovali penalty, a to je vždy lotéria, šťastie sa nám tentokrát priklonilo a v 10 sérii rozhodol o našom celkovom triumfe Nevečeral.

Chcem sa chlapcom poďakovať za prezentáciu nášho týmu resp. klubu v spoločnosti 8 ligových a 8 Přeborových celkov, a skončiť na 1. mieste je obrovský úspech. Máme pred sebou ešte veľa práce a ciele, ktoré chceme naplniť a budeme ďalej makať a zlepšovať sa aby sme ich splnili....

Zostava:

Vojta –Melichar, Semecký, Žebrakovský, Gill