0:7
7.kolo v Ne 23.10.2016 11:00
Březiněves T
Březiněves

Zápas se hrál v neděli dopoledne, kdy celý týden provázely dešťové přeháňky a to se také podepsalo na přírodní trávě, na které se zápas odehrál. Rozměr a stav hřiště byly největší naši soupeři v tomto utkání. Začalo se opatrně na obou stranách, po pár minutách jsme získali trochu jistoty jak se na těžkém terénu pohybovat a po hezké kombinaci jsme šli do vedení 1-0. První gól nám dal jistotu a kluci postupně přebírali kontrolu nad hrou. Po každých 8 minutách jsme přidávali další góly a do poločasu byl stav 5-0. Po přestávce jsme upravili rozestavení na 2-4-4 a většina druhé půle se hrála na domácí bránu, až na pár protiútoků, které dokázal náš gólman pokrýt. Konečný stav zápasu se vyšplhal na 7-0.

Hodnocení: Chvíli jsme se vyrovnávali s podmáčeným terénem a s rozměry hřiště / hřiště bylo strašně uzoučké / Jakmile jsme získali jistotu pohybu, tak jsme soupeře přehrávali ve všech atributech. Skóre mohlo být dvojnásobné, ale za stavu 5-0 kluci občas vymýšleli, různé parádičky atd. aspoň bylo na co koukat a nastřílený hattrick jednoho našeho útočníka nám zase naplní týmovou pokladnu. Jediný škraloup na tomto utkání byli totálně zablácené dresy, které se musely prát třikrát, ale už jsou zase připravené na další mač / snad vítězný /.

Sestava: Ríša Krysta, Ráďa Kostka, Péťa Müller, Dan Lacko, Míša Pokorný, Dan Pechanec, David Dalibába, Kryštof Kepka, Lukáš Malec, Honza Šimánek, Lukáš Novotný, Alex Velyhan, Péťa Charvát, Filip Lauber, Péťa Mašek, Ondra Michálek , Lukáš Panchartek.