Uhříněves - Starší přípravka 2005/2006

V pátek jsme v rámci soutěže hrané společně s ročníkem 05 zavítali do nedaleké Uhříněvsi. Po dlouhé době, kdy jsem hráli na umělkách , nás čekalo přírodní travnaté hřišti. Úvod zápasu byl z naší strany trochu laxní a soupeř nás svoji aktivitou držel na naší polovině a kluci mohli děkovat brankáři Míšovi z 05, že je svými zákroky podržel. Ostatně oba brankáři jak Míša, který odchytal první polovinu zápasu, tak Eneko z 06 v druhé půli předvedli výborné zákroky hlavně při vybíhání a velmi dobrá byla i jejich rozehrávka.
12.kolo v Pá 6.5.2016 17:00
Uhříněves UMT
Uhříněves

Hráči se naštěstí po úvodním tlaku včas rozkoukali a zlepšili pohyb, zápas pak nabral úplně jiný obraz. Začali jsme si více přihrávat a místo přehuštěného středu hřiště více využívat kraje a hlavně jsme byli velmi úspěšní v zakončování. Výkon šel s postupem hrací doby nahoru a vrcholem byla třetí a čtvrtá čtvrtina, kdy si hráči zápas vyloženě užívali a zamkli soupeře na jeho polovině a snažili se nastřílet co nejvíce gólů, čemuž odpovídá i skóre 18:4 pro Háje. Nutno ale uznat že kluci z Uhříněvsi dnes měli velkou smůlu na kopačkách.

pátek 6.5.2016 | Vladislav Volf | Přečteno: 2398