Starší dorost

Ujezd nad Lesy : Háje st. Dorost 1:1

Ujezd nad Lesy : Háje st. Dorost   1:1
Vydřený bod jen potvrdil, že to s udržením této soutěže myslíme vážně ..
3.kolo v Ne 9.9.2012 17:00
Újezd nad Lesy T
Újezd n. Lesy

Do Újezda ned Lesy jsme příjeli za krásného slunečného počasí. Na opalování to bylo fajn,ale na boj na trávníku?

Nastoupili jsme s absencí Macháčka a hlavně Greshniakova, který nám bude chybět ještě tři týdny :-(

a to ve složení                                          LAČÍK

ŠTĚCH                    GREBEŇ (K)               BOBKO

MORAVEC

FALC              MALÝ             KREJČÍK        KRŠEK

HÁLA             SMITKA

Náhradníci : Czerný, Sejk, Merrell, Hlavatý

Nastoupili jsme s ročníkem 95 napůl s ročníkem 96 oproti soupeři, který měl zastoupení šesti hráčů 94 doplněný o 95.

Na hře to ale nebylo vůbec znát a soupeři jsme se dokázali vyrovnat i rychlostí i důrazem. Musím ale přiznat, že se soupeř dostával k zakončení o něco častěji než my. První obrovskou šanci, která mohla být zlomová, byla po vybojovaném balonu na půlce a vysunutí Smitky, který šel od půlky sám na brankáře, jenže si střelu připravoval tak dlouho, až ho obránce doběhl a míč v poslední moment Lukášovi ukopl :-(
 Přesto jsme šli do vedení o chvilku později po dlouhém centru na vysunutého Hálu, který se vydal i za zdánlivě ztraceným balonem a slavil branku po odrazu v obležení brankáře a obránce domácích.

Do druhého poločasu jsme nastoupili se změnou v útoku, kde zraněného Smitku nahradil Czerný. Naším cílem bylo neprohrát a za stavu 1:0 to pro nás vypadalo ještě lépe. Jenže hned na začátku 2.poločasu nám utekl po křídle soupeř a nacentroval před branku na hráče, který byl jen ležérně stínovaný Krškem a pro toho nebyl problém z metru napálit míč do naší branky. Navíc se nám zranil motor středové řady Krejčík, a tak jsem byl nucen opět střídat. Hráči ale makali a dřeli. Sice se mi potom už hra moc nelíbila, (nepřesné přihrávky,zbytečné odkopy a špatně volený rytmus hry) ale remíza byla nakonec spravedlivá a zasloužená pro oba týmy..

A jelikož byl zápas brán zároveň jako pohárový, musely se po zápase ještě kopat penalty, které jsme totálně nezvládli.

Na kluky, co na penaltu šli a nedali se nezlobím. Ale byl bych rád,kdyby se v týmu našlo víc kluků, co se nebojí zodpovědnosti a budou mít více sebevědomí...

Svému týmu děkuji Budoš

neděle 9.9.2012 | Petr Budoš | Přečteno: 2790