Druhé kolo jsme odehráli s Újezdem n/l na jeho hřišti.
(3:3)
13.kolo v So 16.4.2016 14:00
Újezd nad Lesy T
Újezd n. Lesy

V tomto zápase jsme chtěli bodovat naplno a k tomu bylo potřeba se vyrovnat se třemi překážkami, na které jsme naše kluky připravovali.

1.Terén – Přírodní tráva sice v perfektním stavu, ale pro nás nepřítel, bohužel se za sezónu na ní moc nedostaneme.

2.Počasí – Začalo pršet, takže s trávy se stal dvojitý nepřítel.

3.Houževnatý soupeř – Ani s ním jsme se nedokázali vyrovnat.

Do zápasu jsme vstoupili hodně vlažně a v páté minutě jsme prohrávali 1-0. Vůbec jsme se nedokázali chytit a za dalších pár minut už to bylo 2-0 pro domácí. V tuto chvíli jsme udělali pár změn v sestavě a začalo to vypadat optimističtěji, rychle jsme snížili na 2-1 a byli jsme stále ve hře. Postupně jsme tempo hry vyrovnali a trochu i přidali na důrazu, výsledkem nám bylo vyrovnání 2-2 a hned vzápětí jsme skóre otočili na 2-3. Fotbal se hrál nahoru-dolu a bylo se na co dívat. V tuto chvíli jsme měli zápas ve svých rukou, ale bohužel jsme neproměnili nařízenou penaltu a hned v zápětí jsme dostali gól do šatny. Do druhé půle jsme šli s jasným cílem rozhodnout zápas v náš prospěch. Hned v první minutě to vypadalo, že se to podaří 3-4 pro nás. Místo toho abychom odskočili o dva góly, jsme za pár minut inkasovali zase my 4-4. Stav vydržel pouze minutu a opět jsme to byli my, kdo vedl 4-5. Místo toho abychom zápas definitivně urvali pro sebe, jsme za pět minut zase obdrželi branku 5-5 a aby toho nebylo málo tak soupeř 5 minut před koncem zápas rozhodl 6-5.

Hodnocení: Prvních 10 minut jsme absolutně propadali v osobních soubojích a to nás stálo dva laciné góly. Zbytek poločasu jsme odehráli tak jak jsme chtěli. Velká chyba je neproměnit penaltu za stavu 3-2 pro nás, tady se lámal zápas, místo abychom odskočili na dva góly tak jsme inkasovali na 3-3 do šatny. Druhá půle - začátek jak má být hned v první minutě zase vedeme, ale za pár minut je to opět remíza. Bohužel konec zápasu jsme nezvládli dát gól a to jsme měli šance tak na pět. Doufáme, že se kluci z takového zápasu poučí a každý si uvědomí své chyby, které v utkání udělal tak aby se neopakovali v dalším zápase. Bez toho aniž bych si uvědomil své slabiny, se nemohu posunout výš.

Sestava: Pavel Chromec, Ráďa Kostka, Alex Velyhan, Honza Šimánek, Lukáš Malec, Péťa Müller, Vojta Uhlíř, Fíla Čamek, Dan Lacko, Péťa Charvát, Ondra Beneš, Lukáš Panchartek, Rosťa Yvanyshyn.