Xaverov – Mladší přípravka 2006

Xaverov  – Mladší přípravka 2006
K poslednímu zápasu na podzim jsme zavítali na půdu Xaverova. V zápase nám chybělo pár hráčů, na každém hřišti jsme tak měli jednoho na střídání. Před zápasem i během zápasu silně pršelo. Míč byl velmi kluzký a ze začátku nám to dělalo velké problémy.
11.kolo v Ne 15.11.2015 11:30
Xaverov UMT
Xaverov

Na jednom hřišti jsme v prvních dvou čtvrtinách hráli vyrovnaně. Na druhém jsme během dvou čtvrtin hodně inkasovali, důvodem bylo špatné vracení a neproměňování šancí.

Na poslední dvě čtvrtiny si soupeř vyměnil hřiště. Na hřišti, kde jsem byl já, jsme navázali na dobrý výkon ze začátku utkání. Byli jsme hodně na míči a velice aktivní. Dostávali jsme se často k zakončení a dokázali se gólově prosadit. Dle mého názoru jsme první dvě čtvrtiny na tomto hřišti hráli proti ročníku 2006 a poslední dvě čtvrtiny proti o rok mladším klukům.

Na druhém hřišti jsme v posledních dvou čtvrtinách hráli proti 06. Rozdíl oproti dvěma nepovedeným čtvrtinám proti o rok mladším byl ve zlepšeném pohybu. Kluci si začali více věřit a dokázali vstřelit góly.

Výkon hlavně na prvním hřišti mě ujistil, že kluci mají na to hrát vyrovnané utkání. Přes zimu to chce probudit další tahouny, ať můžeme hrát vyrovnaně na obou hřištích. Bylo to poslední mistrovské utkání v podzimní části. Tento zápas a zápas na Vyšehradě nám dává impuls pokračovat dál v naší filozofii v rozvoji hráčů.

Děkuji Všem rodičům za super podporu během všech zápasů. Děkuji i tatínkům, kteří nám pomáhali v roli rozhodčích během domácích zápasů.

Zápasu se zúčastnili: Holý, Goikoetxea, Konečný, Slavík, Málek, Trnka, Limberg, Lacko, Zlatník, Štěpánek, Zlatuška, Nešpor, Kubánek, Bartoš F.

neděle 15.11.2015 | Jan Špinka | Přečteno: 7037