Mladší žáci A (2010)

ZL: Mladší žáci 2004 - Chodov JM

ZL: Mladší žáci 2004 - Chodov JM
Letos se hraje doopravdy zimní liga, i další zápas byl v mínusových teplotách, kdy k nám zavítal soused z Chodova.
13:0
(8:0)
v St 11.1.2017 16:30
Háje UMT
FC Háje
Chodov
Diváci: 0,

Komentář

FC Háje 04 A – Chodov JM – 13:0 (8:0)

Branky: 7* Voty; 3* Alexis; 1* Týnka, Jura, Turbič

Sestava FC Háje 04 A

Luky = Turbič – Héňa – Maky – Alexis – Vili – Týnka – Voty = Lego – Jura

Dnešní den byl pro náš první tým, také prvním zápasem v tomto roce a otazník visel nad tím, jak k tomu přistoupí hráči po školních povinnostech. Před zápasem jsme si řekli, že chceme vyhrát dvojciferným výsledkem, a to se splnilo, i když konečný stav je milosrdný. Co jsme nedokázali proměnit mi do teď hlava nebere, třikrát téměř z brankové čáry přestřelit zařízení, to už chce i dost drzosti ke spoluhráčům, co vyšperkují k dokonalosti celou akci po rozebrání soupeře. 

Zatím po dvou kolech jsme, herně i výsledkově dominovali, ale ty silnější týmy teprve dorazí, na druhou stranu je zde otazník některých fandů, proč hraje zimní ligu náš první tým? Odpověď je jasná, náš druhý tým hraje přátelské zápasy, které jsou pro něj přínosem a má za úkol hráče i hráčky posunout dále, jelikož první tým hraje i kategorii starších žáků, kde se kolikrát díky parametrům postavy našich hráčů nemůžeme prosazovat, tak potřebují zápasy, kde mají dostatek času na to, aby přenesli návyky a zkušenosti nejen z tréninků, ale i ze zápasů oproti starším.

Pokud by si takový střelecký apetit přenesli i do jarních bojů v přeboru, tak se zlobit vůbec nebudeme, i když na druhou stranu v přeboru máme dostatek šancí, bohužel výsledkově umíráme na vraždění šancí, na rozdíl od soupeřů, takže stále je na čem pracovat, ale hlavně postupnými kroky se připravit na jarní část, která již za necelé dva měsíce začíná. Zpátky k utkání, stejně jako v prvním kole, tak i ve druhém bylo po pěti minutách rozhodnuto a zápas se pouze dohrával, otázkou bylo jenom konečné skóre, svůj osobní rekord si po nemoci vylepšil Voty, který si zápas užil a Chodovské bude budit ze snu dlouho. 

Spalovačem byl Alexis, celkově si ostatní zápas užili, jen to chtělo po pauze udržet vysokou laťku, ale ono by to skončilo i těch dvacet, bohužel to bychom museli hrát týmově a ne za každou cenu to jen tahat, kdy konečně pochopíme, že dáme mnohem více branek, jestliže si pomůžeme narážečkou místo toho, abychom šli do připravené zdi, přihraj běž, jeden na jednoho, ale jí do tří hráčů je už ztráta, zvláště pokud jsou spoluhráči v náběhu, ten drbal ztratí míč a ještě rozhazuje rukou směrem k rozhodčímu, že tam byl kontakt, dej míč dříve od nohy a nedostaneš příště přes ně. 


středa 11.1.2017 | Peter Bíro | Přečteno: 1677

Další články