Mladší žáci B (2007)

Ročník 05/06: Zápas na jednu branku

Ročník 05/06: Zápas na jednu branku
V posledním soutěžním zápase jsme doma hostili tým z Barrandova. V paměti mi zůstává zápas, který jsme hráli na podzim u nich.
1:1
(0:1)
18.kolo v So 2.6.2018 08:30
Háje UMT
FC Háje
Barrandov
Diváci: 20,

Komentář

V prvním zápase jsme sice byli herně lepším týmem, ovšem zahazovali jsme stoprocentní šance a zápas ztratili v závěru. Chtěli jsme proto v tomto zápase nastřílet více branek než tenkrát a zakončit sezónu vítězstvím.

Kdo zápas viděl, možná ještě teď nevěří, co všechno se dá neproměnit. To že jsme na hřišti herně dominovali a zápas se odehrával převážně na polovině hostů, však k vítězství nestačilo. Na konci prvního poločasu jsme obdrželi nešťastnou branku, která po sérii odrazů zapadla do naší sítě. Druhá polovina byla prakticky stejná, jen s přibývajícím časem začali být naše akce více křečovité, často jsme se snažili vymyslet něco sami a neviděli lépe postaveného spoluhráče. 

V závěru jsme z jedné z mnoha akcí dokázali skórovat a cítili šanci zápas ještě vyhrát. Bohužel jsme další branky nepřidali. Pro kluky to bylo obrovské zklamání a sami nevěřili, že utkání končí tímto výsledkem, ale i takový umí být fotbal. Hráčům děkuji moc za sezónu, její hodnocení si nechám na samostatný článek.

Zápasu se zúčastnili: Brychta, Dovhanyč, Kubánek, Leipold, Moravec, Petr, Papež, Průša, Šilhánek, Trnka, Zlatuška.


sobota 2.6.2018 | Vladislav Volf | Přečteno: 513

Další články