Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2011: Slunečné vítězství

V neděli 15.září náš čekalo první venkovní utkání v nové sezóně. Zavítali jsme do Střešovic, kde jsme měli možnost hrát na přírodní trávě.
2.kolo v Ne 15.9.2019 12:30
Střešovice UMT.
Střešovice

V tomto utkání rozhodla vyrovnanost našich hřišť. Obě party si vyzkoušely konfrontaci se všemi hráči Střešovic. Na mém hřišti se během 4 čtvrtin odehrával velký boj, z naší strany tentokrát nebylo vidět tolik individuálních a týmových průniků, ovšem v momentě, kdy jsme šli do útoku, většinou z toho byla branka či velká příležitost.

Často jsme se dostávali k odraženým míčům a to především díky důrazu. Soupeř předvedl více týmových akcí i z důvodu, že hráči Střešovic více volili variantu přihrávky než individuální akce. Zápas měl tempo, nasazení a oba týmy hrály s velkou chutí.

Utkání rozhodla druhá polovina na hřišti trenéra Filipa, kde naši spoluhráči ve dvou čtvrtinách nasázeli spoustu branek a misky vah se převrhly na naší stranu, v jinak vyrovnaném zápase.

neděle 15.9.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 1993