Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2011: Závěrečné domácí představení

O víkendu nás čekalo poslední domácí utkání v podzimní části, v týdnu nás ještě čeká venkovní utkání na Aritmě a máme hotovo.
8.kolo v So 26.10.2019 12:30
Háje UMT.
Braník

Zápas s Braníkem byl velice zajímavý a mnohé nám ukázal. Do poloviny bylo utkání velmi vyrovnané, hráli jsme s chutí, byli jsme nebezpeční a fungovalo nám přepínání. Od poloviny zápasu jakoby nám začaly docházet síly a soupeř si jednoduchými brankami zvedal sebevědomí.

Pro nás důležitá konfrontace, neboť právě takovéto zápasy nám hodně ukážou. Viděli jsme naše silné stránky, jimiž jsou individuální průniky a technické dovednosti jednotlivých hráčů. Velký posun udělali kluci v komunikaci, v zápase si několikrát poradili koho obsadit či si křikli výrazně o přihrávku. Pozornost budeme nyní směřovat na pohyb bez míče, převzetí míče a pohyb směrem k míči při obdržení přihrávky od spoluhráče.

sobota 26.10.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 1672