Mladší přípravka B (2012)

Ročník 2012: Závěrečné utkání podzimu

Ročník 2012: Závěrečné utkání podzimu
V páteční předehrávce posledního kola, jsme přijeli na hřiště Aritmy.
30:7
(15:4)
9.kolo v Pá 1.11.2019 17:00
Aritma UMT.
Aritma
FC Háje
Diváci: 40,

Komentář

Hned na úvod bych chtěl poděkovat a vyzdvihnout výkon kluků z ročníku 2013, bez kterých by nás nebyl dostatečný počet a kteří svými výkony nejednoho diváka překvapili, když byli výraznými postavami na obou hřištích.

Za umělého osvětlení a mohutné podpory z obou fanouškovských táboru se hrálo vyrovnané utkání plné soubojů a krásných individuálních i týmových akcí z obou stran. Za velké plusy z naší strany bych označil nasazení a úsilí každého z hráčů. Dále pak rozehrávka brankáře, a z autů, na kterou jsme se v týdnu zaměřili a kluci to dokázali přenést do zápasu.

Objevili se i věci, na kterých musíme zapracovat, a to je bránění a střelba, kdy soupeř dokázal během zápasu dát 5-6 gólů ze střední vzdálenosti přímo pod klacek, zatímco my jsme se na gól nadřeli a potřebovali mnohem více úsilí a šancí.

Myslím si, že mluvím za oba trenéry, když řeknu, že jsme byli s výkonem spokojení. Děti měly za sebou náročný den ve škole, cestu přes celou Prahu, a i tak dokázaly v pozdních odpoledních hodinách odehrát kvalitní utkání.


pátek 1.11.2019 | Pavel Souček | Přečteno: 594

Další články