Ročník 2008: Přípravné utkání s Meteorem

V rámci soustředění jsme měli možnost změřit síly s tradičně silným soupeřem z Prahy 8.
10:9
v Út 11.8.2020 16:15
Meteor

Náš záměr byl vyzkoušet si některé principy z tréninku, kterými se budeme chtít prezentovat následně i v sezóně (pressing, vysoko hrající obrana, rychlá kolmá hra dopředu).

Hned v úvodu jsme na soupeře vlítli a i když jsme opakovaně chybovali a prohrávali 0:3, nikdo z nás nepochyboval, že dneska můžeme zápas v klidu utrhnout pro sebe.
Meteor měl velký problém přejít přes naše dobré napadání a valil se na ně jeden rychlý protiútok za druhým. Po dvou třetinách byl výsledek už 6:3 pro nás.

Jelikož soupeř začínal přípravu dříve a soustředění měl za sebou, v poslední třetině už byla na našich klucích znát únava. Ale nikdo nic nevypustil, dobojovali jsme až do konce a nakonec vyhráli rozdílem jednoho gólu 10:9.

Na klucích byla znát velká radost z povedeného výsledku, ale hlavně hry.
Mnohem více než dříve se baví fotbalem a na hřišti je to znát.