Mladší dorost

Mladší dorost: Derby s Duklou JM

Mladší dorost: Derby s Duklou JM
Sobotní utkání nám nabídlo zajímavou konfrontaci s kvalitním soupeřem. Dukla hrála rychle, dobře kombinovala, byla silná v osobních soubojích a zaslouženě zvítězila.
1:4
(1:3)
9.kolo v So 4.11.2017 10:15
Háje UMT.
FC Háje
Dukla JM
Branky FC Háje: 36. Hadraba . Diváci: 30,

Komentář

Přesto nešlo o její exhibici, ale o v některých pasážích zápasu vyrovnaný souboj. Kluci se přizpůsobili soupeři a snažili se rovněž kombinovat. Dostali se do několika nadějných příležitostí, ale nebyli je schopni dotáhnout až do konce. V tom byl velký rozdíl od hráčů Dukly.

Ukázali to první tři branky, které jsme obdrželi. Po ztrátách míče se protivníci rychle dostali do zakončení a v něm se nemýlili. Některé jejich hráče bylo těžké zastavit a oddělit od míče. Do poločasu se nám podařilo snížit a zachovat naději na to, abychom se po přestávce pokusili utkání zdramatizovat. Branku jsme dosáhli po pěkném pasu za obranu, dobrém zpracování a nekompromisní střele pod břevno.

Bohužel další gól už jsme nepřidali. Do vyložených brankových příležitostí jsme se nedostali. Naopak pět minut před koncem místo kontaktní branky jsme inkasovali. Při standardní situaci jsme neuhlídali hráče, který hlavou překonal našeho brankáře.

Klukům nelze upřít bojovnost a snahu hrát kombinační fotbal. Chyběla jim větší kvalita v útočné fázi a také se na některých projevil tréninkový výpadek.

Prohře s kvalitním soupeřem nezabránili: Pospíšil, Jun, Zábranský, Hůlka, Gill, Hadraba, Semecký, Nevečeřal, Hartman, Melichar, Nafarieh, Lebeda, Krčil, Rossmann


sobota 4.11.2017 | Petr Hartman | Přečteno: 2114

Další články