Mladší přípravka A (2015)

Mpř 2006: Turnaj Jíloviště

Tento turnaj byl hrán na rozměrově kratších hřištích než jsme obvykle zvyklí. Před samotným zahájením jsme byli pro mě z nepochopitelných důvodů přehlasováni a bylo určeno, že všechny auty budou rozehrávány rukama. S touto variantou se kluci popasovali dobře ačkoli upřednostňujeme druhé dva způsoby autového rozehrávání.
:
2.kolo v Ne 7.6.2015 09:00
Jíloviště T
Turnaj

Pro kluky kteří se turnaje zúčastnili to byl velmi náročný víkend, neboť den před tím sehráli utkání s Unionem Žižkov. Na hráčích byla únava patrná, a to ovlivnilo i náš vstup do turnaje, kdy v prvních třech zápasech byla hra z naší strany neurovnaná a nedokázali jsme protrhnout střeleckou smůlu a naopak nějaké branky obdrželi. Postupně se ale naše hra zlepšovala a s ní přišly i góly v síti soupeřů. Komu se turnaj povedl byl určitě Filip Bartoš, náš nejlepší střelec, na kterém byla únava nejméně znát spoustu toho naběhal a výborně na kluky mluvil i z branky. Náš druhý Fíla Klusáček na tom byla naopak únava znát asi nejvíce někdy se zbytečně zbavoval míče, ale když měl prostor dobře ho využíval a zkoušel i kličky. Lukáš dokázal vybojovat v zápase spoustu míčů, ale platí u něho to co u Fílipa a to zbrklost, jakmile má míč někdy místo toho aby zkusil jít sám, se naopak snaží míče se zbavit. Velmi dobře si v zápasech počínal Petr, který si výborně nabíhal do volných prostorů a rozdal několik výborných finálních přihrávek na góly.

Ještě bych rád poděkoval zúčastněným rodičům za povzbuzování, které bylo opravdu skvělé a kluci ho velmi pozitivně vnímali.

Turnaje se zúčastnili: Filip Bartoš, Filip Klusáček, Saša Seitl, Roman Pintner, Petr Leipold, Šimon borkovec, Lukáš Martinů

neděle 7.6.2015 | Vladislav Volf | Přečteno: 2638