Muži A

Muži A: Vítězná branka v poslední minutě

Muži A: Vítězná branka v poslední minutě
Ve 22. kole jsme přivítali na domácím hřišti tým Pragy.
1:0
(0:0)
22.kolo v So 19.5.2018 10:30
Háje UMT
FC Háje
TJ Praga
Branky FC Háje: 90. Novák . Diváci: 40,
Sestava FC Háje: Lačík-Šejnost,Sojka,Hovorka,Kloboučník-Lojda,Grešnjakov,Novák,Soucha-Látal(90.Skirdov), Shuyto(68.Vostrovský)

Komentář

Po dvou venkovních prohrách jsme měli jasný cíl, body zůstanou po zápase na Hájích! Tento cíl jsme splnili, ale až brankou v samotném závěru. Od úvodního hvizdu jsme byli aktivnějším mužstvem a snažili jsme se ihned útočit. Pomáhala nám k tomu naše velká bojovnost a nasazení. 

K dobrému výkonu v prvním poločase chyběly jen branky. Šance jsme si na ně vytvořili, nejvíce Alex, který měl na kopačce minimálně dvě gólovky. Na pravé straně fungovala spolupráce mezi Šejnostem a Lojdou, díky které následně těžili naši útočníci. V útoku jsme to dnes měli postavené na rychlosti, kde obráncům zatápěli Marek Látal a Alex. Soupeř hrozil jen občas z brejkových či standartních situací. Poločas skončil bez branek a zápas tak zůstával stále otevřený. 

Věděli jsme, že bude záležet na naší aktivitě a trpělivosti. S přibývajícími minutami však hostům rostla chuť a začali více prověřovat naší obranu. My jsme nedokázali navázat na první poločas a hra se prakticky vyrovnala. V závěru zápasu měla obě mužstva šance na vítěznou branku, hosté svou šanci nevyužili a tak přišel náš rohový kop v 89. minutě a gólová hlava Honzy Nováka. Zaznamenali jsme tak velmi důležité vítězství, které nám vlilo energii do posledních čtyř kol. Kabina má jasný cíl a to pokusit se zabojovat o konečné 4. místo. 


sobota 19.5.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 2261

Další články