Druhý domáci zápas novej sezóny pre ročníky 05 a 06 sme začali veľmi aktívne.
(1:0)
8.kolo v Ne 3.9.2017 17:15
Královice
Branky FC Háje: 4. Danda, 55.,67. Nykyforuk, 68. Dovhanyč. Diváci: 27,

Kombinačná hra sa nám darila, stratené lopty sme rýchlo získavali späť a akcie sme doťahovali až do zakončenia. Tento aktívny začiatok mal za následok prvý gól po peknej akcii už v štvrtej minúte. V nastolenom tempe sme ďalej pokračovali a našich šancí pribúdalo, ale koncovka nebola ideálna.

Často sme namiesto technického zakončenia zvolili silové a to končilo mimo brány ale v rukách súperovho brankára, respektíve sme nedokázali dobehnúť vyrazené lopty, ktoré by sme mohli poľahky doraziť do brány.

Druhý polčas začal veľmi podobne, ale niektoré súboje sme trestuhodne vypustili, respektíve neboli dôrazný ako v prvom polčase a preto začal súper hroziť rýchlymi brejkovými situáciami. Po jednej z týchto akcií sme inkasovali a zo zdanlivo jasného zápasu to bola remíza 1:1, ale chuť vyhrať zápas bola vysoká a náš tlak sa zvyšoval, tlačili sme sa aj v prehustenom priestore pred bránou súpera do zakončenia.

Tento tlak sa nám podarilo pretaviť do strelených gólov a konečný výsledok zápasu bol 4:2. Hráči predviedli slušný výkon s veľkou chuťou za vstrelenými gólmi a víťazstvom. Na záver by som taktiež chcel poďakovať rodičom za ich podporu počas celého zápasu.

Zápasu se zúčastnili: Maršák, Hamala, Nykyforuk, Danda, Borkovec, Dovhanyč, Goikoetxea, Holý, Leipold, Veselý, Zahálka.