Starší žáci B (2005)

Ročník 2004: Konfrontace se staršími

Ročník 2004: Konfrontace se staršími
Zápas bych hodnotil ve dvou rovinách, první a druhý poločas.
0:7
(0:1)
v Ne 14.1.2018 14:50
Háje UMT
Střešovice
FC Háje
Diváci: 20,

Komentář

První půle, to je hra, kterou bychom se chtěli a měli prezentovat. Kombinační hra, spoustu zakončení, soupeře nepouštět díky dobrému pohybu do zakončení, jediné mínus z prvního poločasu je koncovka, kdy jsme si vypracovali šest čistých šancí k zakončení, ale bohužel bez úspěchu, když už jsme překonali vše, co stálo v cestě, tak nás dvakrát zastavila tyč a jednou břevno. To byl rozhodující moment utkání, protože soupeř udeřil z jedné šance. Za první půli bych rád všechny pochválil a z toho budeme vycházet dále. 

V druhé půli jsme změnili rozestavení a prostřídali hráče na pozicích, bohužel hráči uprostřed hřiště, jaksi nepochopili, kde se mají pohybovat a postupem jsme si nechali nasázet čtyři góly po sobě, které rozhodly vývoj, odešli jsme i fyzicky proti starším. Bohužel někteří hráči nemají ještě na vyšší tempo a neustále se dopouštějí hrubých taktických chyb a je jedno v jakém utkání to je, což je už k zamyšlení a hold nastal čas, některé posadit, aby si uvědomili, že nejsou nedotknutelný a jen talent nebo to, že pracuji výborně zkrátka ve velkém fotbale nestačí, musí se sejít toho více. Výborná práce v trénincích, individuální dovednosti, herní myšlení a výborná fyzička. 

Tudíž poučme se z hrubých chyb a chce to začít jezdit trénink, co trénink po zadku, poté se můžeme i smát od ucha k uchu, ale pokud nebude chtít sami a fotbal milovat a neodevzdáme hře maximum, tak nám vycházet nebude.

Sestava: David = Dimo - Vili - Kačer = Turbič - Franta - Mára - Kubík - Matyas = Tom - Alexis ==) Voty - Hajnej - Vojta - Johny - Dany


neděle 14.1.2018 | Peter Bíro | Přečteno: 932

Další články