Starší žáci B (2005)

Ročník 2004: Vítězství v Dubči

Ročník 2004: Vítězství v Dubči
V nedělním utkání nás čekal houževnatý soupeř, který měl statné postavy.
0:3
(0:1)
6.kolo v Ne 15.10.2017 14:30
Dubeč T.
Dubeč
FC Háje
Branky FC Háje: Kačerovský, Horník, Steklý. Diváci: 30,

Komentář

Hráčům jsme zdůraznili, že musí chodit do všech soubojů naplno, neotáčet se zády, nadskakovat, ale hlavně musí pracovat celý tým, ne, jen někteří jedinci, pokud se někdo necítí do zápasu, ať to řekne, chodit nemusí, protože koukat na některé matné výkony, protože se špatně vyspinkám již nehodláme, hrajeme velké hřiště, kde je každý lenoch znát, jakmile nehraje, tak jak by měl. 

Jestliže si hráči myslí, že výhra přijde sama, aniž by v utkání odevzdali minimálně 120 % pokud hrají proti starším, tak se hodně pletou, musí jít štěstí naproti, dát do zápasu vše. Přes tři body jsme zklamaní z našeho výkonu, kdy jsme si nechali otrávit hru domácím stylem. 

Když je soupeř větší, tak na něj vždy platí rychlá kombinace místo dlouhého drbání míče, další věc – chybí moment překvapení při standartních situací, být rychleji na svých postech v ofenzivní části, pokud má středový hráč míč má následovat náběh křídelních hráčů, budeme muset některým šlápnout na vedení, aby se odbrzdilo. 

Dalším prohřeškem jedinců, které nehodláme akceptovat je nesportovní chování, neúcta k dospělým lidem, již to přerůstá, protože v první řadě se snažíme vychovat slušné lidi. Jestliže si někteří myslí, že jsou mistři světa, měli by se rychle vrátit na zem, protože ještě nic nedokázali. 

Pokud nám soupeř nadává, nebudu na něj hulákat to samé, to ukazuje jen o slabém IQ. Pochvalu za utkání si zaslouží jen polovina hráčů, ostatní se přišli vyprdět za hezkého počasí, výmluvy, že jsou starší nebereme. 

Sestava: David = Johny – Luky – Juny – Dimi – Matyas = Hajnej – Jura – Mára – Lego = Kačer --- Týnka – Franta – Tom – Voty – Maty – Kony - Kubajs 

Fotogalerie:https://www.facebook.com/pg/FC.Haje04.mujmail.cz/photos/?tab=album&album_id=1686234514722652


neděle 15.10.2017 | Peter Bíro | Přečteno: 677

Další články