Mladší žáci A (2011)

Ročník 2006: Devět branek a čisté konto

Ročník 2006: Devět branek a čisté konto
V sobotu jsme nastoupili k našemu čtvrtému zápasu v zimní lize, kterou hrajeme u nás na Hájích.
9:0
(4:0)
v So 27.1.2018 10:05
Háje UMT
FC Háje
Cholupice
Diváci: 20,

Komentář

Těší mě, že jsme otěže zápasu převzali již od začátku. Kluci hráli s chutí, tvořili a v útoku byli velmi kreativní. Do utkání jsme šli bez klasického brankáře, jelikož jsme však od přípravek dávali do brány většinu hráčů, mohl si post brankáře vyzkoušet každý z nich. Nakonec si post brankáře vybral Filip Bartoš a zachytal výborně. Skvěle vybíhal a četl hru, mluvil na spoluhráče a velmi dobře mu šla i rozehrávka od brány. 

Tahounem týmu byl dnes Jakub Málek, který vyčníval hlavně díky své fyzičce a technice. Dopředu se Kubovi samozřejmě běhá mnohem lépe, v dalších zápasech budeme pracovat i na tom, aby se křídelní hráči stihli vrátit včas za balón a pomohli tak svým spoluhráčům z obrany. Spoustu míčů jsme také vybojovali díky lepší práci ve hře tělem, kluci si již pochopili jakou výhodou je, když si dokáží balón pořádně pokrýt.

Pozitivní je, že jsme vstřelili 9 branek a další šance si dokázali připravit. Potěšilo nás samozřejmě i Filipovo čisté konto. Po jarních prázdninách bude naším hlavním cílem zrychlit naší hru, konkrétně se rychleji rozhodovat a rychleji pracovat s míčem. S tím souvisí i větší pohyb nabíhajících hráčů, kteří dostatečně využijí šířku hřiště. Opět jsme někdy zbytečně "bušili" do zavřené obrany, místo toho, abychom si soupeře vytáhli blíže k naší polovině a poté zaútočili do otevřeného prostoru. 

Zápasu se zúčastnili: Bartoš F., Dovhanyč, Holý, Kubánek, Limberg, Němec, Oráč, Schistek, Zahálka, Zlatuška, Málek, Domša.


sobota 27.1.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 2410

Další články