Mladší žáci B (2007)

Ročník 2006: Generálka na ligu

Ročník 2006: Generálka na ligu
V dohrávce 4. kola zimní ligy jsme se utkali s Vyžlovkou.
5:2
(3:1)
v Čt 1.3. 17:30
Háje UMT
FC Háje
Vyžlovka
Diváci: 8,

Komentář

Dohrávku čtvrtého kola jsme si s Vyžlovkou domluvili na čtvrtek odpoledne. Za většího mrazu jsme nastoupili v podobné sestavě, která se v sobotu vydá na první jarní ligové utkání. Zápas s Vyžlovkou jsme tak brali jako generálku. Během zimy jsme udělali velký kus práce, ligová parta od ledna vyhrála všechny své zápasy až na utkání, na Kladně, kde nám chyběli 4 hráči a šanci dostali kluci, kteří toho v lize ještě tolik neodehráli.

Přes zimu jsme zlepšili rozehrávku, držení míče a celkový pohyb po hřišti. Věnovali jsme se hře tělem, která bude v ligových zápasech velmi potřeba. Kluci jsou nyní při chuti a s Litoměřickem chtějí potvrdit svou tvrdou práci během zimních měsíců. 

Zápas s Vyžlovkou sice neměl takovou rychlost, která by nás opravdu prověřila, ale na druhou stranu jsme měli možnost vyzkoušet si všechny naše novinky v akci. Drželi jsme míč, spolupracovali jsme a hráli jsme velmi ofenzivně. Agilní byl na levé straně Vojta Slavík, na pravé straně zase úřadoval Kuba Málek, který nyní hraje s úžasným zapálením. 

V útočných situacích jsme byli kreativní, střídali jsme individuální průniky s narážečkami a pěknými kombinacemi. V zakončení to chce ještě více zachovat chladnou hlavu a střely umisťovat do volných míst. Obrana nám fungovala velmi dobře, jen budeme chtít ještě zrychlit rozehrávku našeho středního obránce, tak, abychom se vyhnuli lehkovážným ztrátám. 

Eneko výborně vybíhal z brány a přes zimu zlepšil svou rozehrávku. Bude samozřejmě záležet, jak hodně mu budou ostatní spoluhráči nabíhat. Na jaro jsme tedy připraveni, máme chuť, máme sebevědomí a teď už to stačí jen přenést do soutěžního utkání. Držte nám palce!!

Zápasu se zúčastnili: Domša, Goikoetxea, Hadraba, Klikar, Kubánek, Lacko, Málek, Pechanec, Slavík, Stříbrský, Trnka, Zlatuška.


čtvrtek 1.3.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 513

Další články