Mladší žáci B (2007)

Ročník 2006: Konfrontace s ligovým Jabloncem

Ročník 2006: Konfrontace s ligovým Jabloncem
V neděli 26.11. jsme zápasem s Jabloncem zakončili naši podzimní část v lize žáků.
13:1
(6:1)
2.kolo v Ne 26.11.2017 10:00
ZŠ Mozartova UMT
Jablonec
FC Háje
Branky FC Háje: 44. Lacko. Diváci: 20,

Komentář

První a poslední utkání v lize žáků jsme odehráli na severu Čech. Kluci během této doby ušli velký kus cesty a v zápase s Jabloncem byl vidět jasný posun. Stejně jako v prvním kole do Liberce, jsme v posledním kole vyrazili do Jablonce společně autobusem. Společnou jízdu si kluci užili, opět měli velký zážitek. Ono hrát v mladších žácích ligu a jezdit na zápasy autobusem je pro naše hráče velký posun.

Když jsme dorazili do Jablonce, někteří trochu bojovali s únavou a následně to bylo znát i v prvních minutách na hřišti. V šatně jsme dnes řešili taktiku opravdu krátce, kluci se na zápas naladili hudbou a posledních 5 minut trávili v šatně sami, aby si domluvili zahrávání standartních situacích a společného týmového výkonu. Hned při prvním rohu to vyzkoušeli a vyšlo jim to, pokud si to kluci domluví sami, spíše budou iniciovat toto zahrání. 

Úvod utkání někteří hráči zaspali a pomalu si zvykali na rychlost a důraz, kterým se prezentoval Jablonec. První čtvrtinu jsme s naší hrou nemohli být spokojení, pomalu jsme dostupovali soupeře, nebyli jsme důrazní a v přihrávkách jsme byli hodně nepřesní. 

O pauze jsme si o těchto aspektech povídali a ve druhé třetině se náš výkon zvedl. Po penaltě, kterou s jistotou proměnil Tom Lacko se naše aktivita a sebedůvěra zvedla o 100%. Naše zápasy rozhoduje především hlava. V útoku jsme málo chladnokrevní, situace řešíme zbrkle nebo příliš pomalu a z jasných příležitostí nedáváme branky. Zatím neumíme přenést výkony z tréninku do zápasů. Přes zimu budeme pracovat především se sebedůvěrou na kterou je vše ostatní napojené. 

V pozápasovém hodnocení kluci přiznali, že ze začátku nebyli důrazní, ale v průběhu zápasu se v tomto zlepšovali. Také nebyli spokojení s řešením svých útoků, kde cítili, že mohli být úspěšnější. 

Velké poděkování patří rodičům, kteří nás po celý zápas podporovali.

Zápasu se zúčastnili: Holý, Hadraba, Domša, Lacko, Limberg, Kubánek, Málek, Oráč, Pechanec, Stříbrský, Slavík, Trnka, Zlatuška.


neděle 26.11.2017 | Jan Špinka | Přečteno: 800

Další články