Starší žáci B (2010)

Ročník 2008: Nejslabší výkon od přechodu na velké hřiště

Porážka by nemrzela tolik, jako absence chuti se o vítězství porvat.
2.kolo v Ne 22.8.2021 15:15
Nad Přehradou T.
Karlovy Vary

Po herně zdařilém zápase s favoritem z Ústí, nás čekali mnohem hratelnější Karlovy Vary. Bohužel naši hráči k zápasu přistoupili velmi laxně. I když Slavie nehrála nic světoborného a opírali se hlavně o pár výrazných individualit, na nás to s přehledem stačilo. Každý nazdařbůh nakopnutý míč si karlovarští zcela nerušeni zpracovali a vytvářeli si tak šance úplně z ničeho. Kromě několik nadějných pasáží na začátku a konci 2. poločasu nebylo na zápase skoro nic, za co by šlo pochválit.

U někoho totálně chyběla touha se porvat o vítězství, naopak některé jindy tradiční opory se sice snažily, ale dnes se prostě nepotkaly s formou. Čisté svědomí může mít brankář Matyáš Nikodým, který zvládl přechod na velké hřiště nadstandardně a v úvodu sezóny nás drží.

Tohle byl opravdu nejslabší výkon, jaký jsme od přechodu k formátu 10+1 viděli. Byl bych rád, kdybych mohl říct, že to opravíme v týdnu na tréninku. Ale v situaci, kdy na něj chodí 8 hráčů z 18, je to maximálně fantazie. S podobným nastavením zůstaneme v druhé polovině tabulky. A to by byla velká škoda, protože potenciál v týmu je.

neděle 22.8.2021 | Tomáš Lukeš | Přečteno: 1798