Ročník 2008: Premiéra v lize mladších žáků

V neděli 25.8.2019 nastoupili hráči ročníku 2008 poprvé k mistrovskému zápasu 7+1 a rovnou v České lize mladších žáků.
5:10
(2:5)
3.kolo v Ne 25.8.2019 10:30
Nad Přehradou T.
Admira
Diváci: 78,

Pražský soupeř Admira zavítal do areálu Nad Přehradou a v krásném slunečném počasí na travnatém povrchu byl prvním týmem, který se nám postavil v této soutěži. Začátek byl skvělý, již ve druhé minutě důrazně dotlačil míč za záda brankáře Oliver. Hra se vyrovnala a ve druhé polovině první třetiny se prosadil i soupeře, bohužel hned třikrát - 1:3.

Začátek druhé části jsme trochu prospali a dostali dva góly - 1:5. Naděje a krátké probuzení přišlo ve 12. minutě, kdy se po rohovém kopu Vaška prosadil Novas a vlil trochu energie do našich řad. (Škoda, že neproměnil i další dvě šance, mohlo být ještě veseleji.) Poslední desetiminutovka byla opět v režii soupeře, kdy vstřelil 3 góly - 1:8. Nutno říci, že v této části se Admira prosadila zejména vysokými a nakopávanými míči.

Do poslední třetiny jsme překvapivě vlétli a odměnou byl gól Mikyho, který zužitkoval nahrávku agilního Lukyho F. Další gól přidal Vašek, když využil zaváhání brankáře soupeře. Opět nastala pro nás hluchá část a Admira dala dvě branky - prozatím 2:2. S tím jsme se nespokojili a nakonec jsme ještě přidali jeden gól, když se prosadil opět Oliver.

Konečný výsledek může vypadat jednoznačně, ale důležitá jsou pozitiva: jednak vstřelené branky, k tomu další neproměněné šance, vítězství v poslední třetině 3:2, fyzicky zvládnuté utkání (3x 30 minut a to jsme se vrátili v sobotu ze soustředění). Převládá spokojenost a ještě nadšenější bychom byli, kdybychom se vyvarovali zbytečných chyb, která nás psychicky srážejí, a zejména negativních projevů, které nás odvádějí od ještě lepších výkonů.

Děkuji za podporu a skvělou atmosféru, kluci to cítí a pomáhá jim to!