Nedělní zápas mladších žáků v Kyjích přinesl zajímavou dramatickou zápletku.
(3:1)
2.kolo v Ne 15.9.2019 13:30
Kyje UMT.
Kyje

Od začátku jsme se jevili jako lepší tým, ale nevycházelo nám zakončení. Poté, co jsme dostali prvního branku, kluci zkoprněli a báli se hrát. Do poločasu jsme obdrželi ještě dvě branky. První gól jsme dali z penalty těsně před pauzou, takže stav 3:1 pro domácí. Jinak si myslím, že jsme si zkomplikovali první půli nedůsledností v obraně a střeleckou impotencí.

Druhá půle byla v naší režii, klukům jsem trochu domluvil, nicméně proběhla i týmová diskuze. Začali jsme víc vyvážet balón a zakončovat. Soupeř ve 40. minutě vedl již 4:1, v 50. minutě však přišla naše patnáctiminutovka, ve které jsme stav otočili - 4:5. Bohužel jsme v hlavách již slavili a Kyje ještě stihly upravit skóre na 5:5.

Hráči zahráli výborný kombinační zápas, dalo se na to koukat. Ukázalo se, stejně jako v předchozích zápasech, že je to hlavně o psychice. Na druhou stranu, jakmile kluci dali další gól, tak se semkli a narostlo jim sebevědomí. Výsledek beru jako výhru, protože jsme stahovali ze stavu, kdy jsme o tři góly prohrávali, takže jsem rád, že to kluci nevzdali a do zápasu se vrátili.