Ročník 2008: Vítězné potvrzení herní formy

V sobotu jsme nastoupili za neobvykle teplého počasí proti týmu z Podolí.
12.kolo v So 21.4.2018 14:15
Háje UMT
Podolí

Trenér Michal

Sešli jsme se až na Filipa v plném počtu a tak nebyl problém pokusit se i v tomto horku udržet vysoké tempo hry. Zápas to byl herně i výsledkově jednoznačný, ve všech čtvrtinách jsme Podolí od začátku přehrávali a snaživý soupeř se do moc nebezpečných akcí nedostal. Pozitivní je, že i v takovémto jednoznačném utkání kluci a Nikča udrželi nasazené tempo a k vidění tak byla spousta akcí na jeden až dva doteky se zakončením do prázdné branky soupeře.

Pochvalu zaslouží Pavel, který na pozici záložníka řídil hru celého mužstva a měl hlavní podíl na rychlém a přesném přechodu mužstva do útoku. Poslední čtvrtinu jsme pak využili k vyzkoušení různých variant rozestavení a zároveň si kluci zahráli na jiných pozicích než obvykle. Teď je jen potřeba, abychom i s rychlejším a důraznějším soupeřem dokázali udržet tento aktivní styl hry po celou dobu a ne jen v některých pasážích zápasu.

Trenér Matěj

První čtvrtina byla vyrovnaná, zejména tím, že jsme opět čekali, kdo dá první gól. V dalších čtvrtinách jsme soupeře již jednoznačně přehrávali. Líbilo se mi napadání, kdy jsme na hráče Podolí vlítli, tak ti nevěděli, co mají dělat a jednoduše jsme získávali míče. Pozitivní byl i fakt, že jsme vydrželi fyzicky a v závěrečných fází zápasu, kdy protihráči již nemohli, tak my jsme stále běhali a s chutí hráli.

Před zápasem jsme opět posunuli cílovou hranici vstřelených branek a tentokrát jsme nastříleli přesně 37 gólů, které jsme si určili, když jsme minule na Braníku dali 36. Abychom všechny nepřechválili, tak je potřeba zapracovat na dalších věcech, které vyplynuly ze hry, ale to záleží jen na hráčích, jestli chtějí pracovat a zlepšovat se.

Děkovačka po zápase je oslavou vítězného zápasu, ale i poděkováním rodičům a fanouškům za fandění a podporu!

Hráči: Andronikov, Bártek, Brož V., Dvořák, Feigl, Filip, Jakabovič, Krejčí, Lesáková, Lešetický, Martan, Nikodým, Procházka, Pulchart, Svoboda, Šalát, Volek, Žižka

sobota 21.4.2018 | Michal Andronikov, Matěj Soucha | Přečteno: 2368