Ročník 2009: Fotbalová druhá adventní neděle

V neděli ráno jsme se sešli na dalším Háje Cupu - tentokrát určeného pro ročník 2010.
:
v Ne 8.12.2019 09:00
Sportovní hala Jedenáctka
Turnaj

Snažíme se fotbalově vytížit všechny naše svěřence. Pro některé je složitější vybrat ty adekvátní soupeře. Proto jsme se letos rozhodli přihlásit mužstva i na Háje Cupy 2010, kam nominujeme hráče, pro které by Háje Cupy jejich kategorie byly příliš rychlé...

Pozitivem na tomto fotbalovém dopoledni vidím pohyb a radost ze vstřelených branek. Leč jsme v některých zápasech často vyndavali míč z naší sítě, vnímám jako velmi přínosné to, že si kluci dopřáli sportovní zápal. Každou z námi vstřelených branek jsme náležitě oslavili a věřím, že vzpomínky právě na vstřelené góly, klukům v mysli zůstanou.

Ze sportovního hlediska bylo jednoznačně nejpřínosnější střetnutí s dívkami z Braníku. Určitě si během zimy proti tomuto dívčímu výběru zahrajeme alespoň jeden přátelák.

Těšíme se na další zápasy a na další vstřelené branky!

neděle 8.12.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 741