Mladší žáci B (2012)

Ročník 2010: Smírně s kamarády z Újezda

V pondělí jsme dohrávali odložené utkání s Újezdem, které slibovalo vyrovnané utkání a dobrou atmosféru, jelikož za Újezd hraje spousta hájeckých.
5.kolo v Po 4.10.2021 15:30
Háje UMT.
SK Újezd P4

Vše se naplnilo. Kluci přišli s dobrou náladou, dobře se rozcvičili (rozcvička byla kompletně na nich) a na hřišti to bylo vidět. Kromě dobrých individuálních výkonů a akcí se mi líbila hra jako týmu. Dokázali jsme hru více otáčet než dřív, dokázali jsme si pomoct nahrávkou dozadu nebo až brankáři a více jsme se dostávali do stran, kde je místo a odtamtud jsme dokázali útočit. Kdybychom byli přesnější v koncovce, určitě dáme více gólů.

Zápas nakonec skončil remízou 8:8, kdy Újezd dokázal v posledních chvílích dát dva rychlé góly, a kluky to moc mrzelo, protože věděli, že byli lepším týmem, co hrál líp. Ale takový je fotbal a musíme se z toho poučit. Vše jsme si po zápase zhodnotili a líbilo se nám, že jsme dokázali přehrát tým, který měl dvě celé sedmičky na střídání, byli tam hráči o rok starší a příště chceme dát více gólů.

Nakonec bych chtěl určitě vyzdvihnout spolupráci Háje-Újezd, díky které jsme si například mohli vypůjčit dva hráče ročníku 2010, které kluci znají a momentálně hrají zápasy za Újezd. Myslím si, že se kluci rádi po delší době viděli. I já jsem moc rád viděl kluky ročníku 2009, které jsem 3 roky trénoval.

pondělí 4.10.2021 | Lukáš Feňa | Přečteno: 1091