Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2011: První utkání s hájeckým ročníkem 2012

Na minulou sobotu se ročníky 2011 a 2012 dohodly na uspořádání prvního ze série meziročníkových utkání v tělocvičně ZŠ Květnového vítězství.
:
v Ne 1.12.2019 13:00
ZŠ Květnového vítězství
Háje B

Jedním z cílů utkání bylo dostatečné herní vytížení kluků, což se nám rozhodně povedlo, z vyhrazené jedné hodiny na tento zápas se hrálo celých 55 minut, což je velice slušná porce herních minut. Hrálo se tedy bez velkých přestávek, kluci to zvládli naprosto skvěle a sami si to pochvalovali.

Dalším cílem bylo přenesení věcí, které cvičíme v tréninku, do zápasového prostředí. Kluci k tomu dostali v zápase veliký prostor, a i s tím jsme byli spokojení, ukázali spoustu z věcí, na které se zaměřujeme v tréninku, od vedení míče s rychlou změnou směru, přes mj. úspěšné obcházení 1v1, důraz v soubojích, vnímání spoluhráčů a volného prostoru, až po důraz před brankou a úspěšné zakončení.

Nejdůležitějším cílem bylo, aby si kluci zápas užili, a i to se na základě hodnocení od nich samotných povedlo. Zápas tedy hodnotíme velice pozitivně a těšíme na další setkání!

neděle 1.12.2019 | Filip Černík | Přečteno: 959