Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2012: První Háje Cup

Tradičního Háje Cupu se letos účastnilo 5 týmů v kategorii 2012. Dva týmy Viktorie Žižkov, jeden tým z Vyšehradu a dva týmy borců v domácích dresech.
:
v Ne 24.11.2019 08:00
Sportovní hala Jedenáctka
Turnaj

Po fotbalové stránce to nebyl úplně nejpovedenější turnaj pro naše kluky. Opět se ukázaly naše problémy se vstřelením gólů, když vrcholem toho byla bezbranková remíza mezi našimi. Všichni zúčastnění háječtí trenéři se shodli, že je to snad poprvé v dějinách, kdy zápas v této kategorii skončil bez gólu. Tento výsledek se pak odrazil i při závěrečném vyhlašování, kdy nám góly z tohoto zápasu chyběly.

Snažili jsme se postavit dva vyrovnané týmy, realita však byla zcela jiná. Jeden tým dokázal soupeřům hrdě vzdorovat, druhý tým působil jako kdyby prohýřil celou noc. Snad to byla zcela náhodná výjimka nebo nějaké erupce na slunci.

Závěrem bych chtěl poděkovat a pogratulovat hostujícím týmům, kteří nastříleli spoustu branek a ukázali, kde nás trošku tlačí bota.

neděle 24.11.2019 | Pavel Souček | Přečteno: 1166