Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2012: Turnaj v Černošicích

V Černošicích nás přivítal turnaj s krásnou novou halou a se skvěle připravenou organizací. Mezi zápasy byly minimální prodlevy, organizátoři při jakékoliv nejasnosti okamžitě zasáhli a pomohli.
:
v Ne 1.12.2019 09:00
Černošice
Turnaj

Poprvé jsme hráli turnaj se světelnou tabulí, kde byly vidět jména týmů s výsledky, to se našim borcům také moc zamlouvalo.

Turnaj byl výkonnostně skvěle vyrovnaný. Bohužel pro nás, byla vyrovnanost vidět i na výsledcích. Hned ve třech zápasech se nám nepovedlo přesunout misku vah v náš prospěch a výsledek tak zůstal na remízovém stavu. Což v konečném důsledku znamenala bitva o druhou půlku tabulky a to jsme byli jediní, kterým se povedlo "okrást" o body suverénního vítěze.

V brance se vystřídali skoro všichni kluci a předvedli skvělé výkony, nebáli se vyjíždět a útočili spolu s týmem. Z těchto akcí jsme sice pár gólů dostali, ale za větší herní zapojení dětí to stojí, kor když se nám akce povede a díky přečíslení nějaký ten krásný gól dáme. Na klucích je vidět obrovská zarputilost a chuť vyhrát, z čehož někdy trošku plynou i naše problémy, místo přihrávky na volného kamaráda to kluci chtějí vzít na sebe a volí individuální řešení, kde jde do více hráčů a ztrácíme tak balón. Což není úplně špatně, ale je čas, aby si kluci uvědomili, kdy je toto řešení dobré a kdy hledat jinou variantu.

Celkově se turnaj povedl a při nejmenším nám ukázal, co nám nejde a v čem se můžeme zlepšovat. A to je smysl těchto turnajů.

neděle 1.12.2019 | Ondřej Kára | Přečteno: 1265