Ročník 2012: Ukázková radost

V sobotu odpoledne jsme přivítali v areálu K jezeru Admiru. Lehce pod mrakem, ani teplo ani zima takže ideální fotbalové podmínky.
4.kolo v So 18.9.2021 14:45
Háje T.
Admira

Před zápasem panovala již tradičně dobrá nálada, kterou kluci využili k poctivé rozcvičce. Švihadlo a tzv. ballmaster proběhl v režii týmu a bylo vidět, že to vzali poctivě. Nadšení a apetit se nám pak přenesl do zápasu. Kromě skvělého nasazení plného soubojů, kliček a sprintů jsme mohli vidět, že už kluci na hřišti zase přemýšlí vyspěleji. V zápasu se objevuje čím dál více nahrávek, hry s tzv. zvednutou hlavou a několikrát se nám podařilo otočit hru přes gólmana. V tomto zápase se nám dařilo i před bránou soupeře. Buďto jsme dali gól a pokud to brankář nebo obránce zachránili, zbytek týmu situace dohrával a snažil se dorážet.

Za tento výkon kluci vybojovali zaslouženou odměnu v podobě první výhry v sezóně. I když v přípravkových kategoriích nelpím na výsledcích ale spíše na optimální výzvě, rozvoji hráče a samostatném rozhodování, jsem moc rád, že se nám podařilo vyhrát. Když jsem výsledek sdělil v šatně, řev mi dost možná způsobil šelest v levém uchu. Ale s tím si poradím, to je úděl trenéra :).

sobota 18.9.2021 | Lukáš Feňa | Přečteno: 1311