Předpřípravka A (2017)

Ročník 2013: Neuvěřitelných 234 gólů

Ročník 2013: Neuvěřitelných 234 gólů
Letošní Háje Cup jsme se snažili dát prostor, co nejvíce dětem, aby si mohla většina kluků z našeho týmu zahrát tento pěkný turnaj.
:
v So 7.12.2019 09:00
Sportovní hala Květnového vítězství
FC Háje
Turnaj

Komentář

Podařilo se nám nakonec postavit celkem tři týmy a v každém bylo 7 hráčů. Dohromady bylo na turnaji celkem 12 týmů, takže bylo o zábavu postaráno☺

Hrálo se každý s každým, na mantinely a čtyři branky a osm minut byl hrací čas. A samozřejmě jen se třemi hráči a bez brankáře.

Co jsem viděl naše týmy, tak kluci dávali do každého zápasu maximum. U většiny z kluků jsem viděl velké pokroky v práci s míčem, snažili se chodit jeden na jednoho a nenakopávali balony jen někam dopředu, což se klukům snažíme v tréninku vštípit. Také se snažili hru roztahovat a nebýt v jednom chumlu, když má spoluhráč balon. To jsme si taky na tréninku začali vysvětlovat a jsem rád, že se to kluci snažili praktikovat i na turnaji.

Celkem naše týmy nastřílely 234 gólů, což je neuvěřitelné číslo a klukům moc gratuluji.

Háje Cup se jako vždy moc povedl, bylo za mnou několik trenérů s pochvalou za organizaci, čímž bych chtěl klukům, co turnaj organizovali a hlavně Mirovi Navarovi, moc poděkovat.


sobota 7.12.2019 | Pavel Eliáš | Přečteno: 1511

Další články