Starší přípravka B (2015)

Starší přípravka 05/06 – Sokol Kolovraty

V tomto kole jsme přivítali soupeře z Kolovrat. Zápas se mi moc líbil. Hráči hráli s velkým nasazením. Dokázali se prosazovat jeden na jednoho. Pomocí přihrávek se rychle přesouvali na útočnou polovinu. Díky aktivitě, nabíhání a používání přihrávek a individuálních průniků jsme dokázali soupeře několikrát ohrozit.
:
8.kolo v So 24.10.2015 08:30
Schulhoffova UMT
Sokol Kolovraty

Soupeř dokázal využít našich nepřesností a špatného obsazování. Někteří kluci nehrají dlouho fotbal a tak nemají ještě zvládnuté rozestavení a návyky spojené s pozicemi.

Veškerá aktivita šla od samotných hráčů, nemusel jsem do utkání vůbec vstupovat. Chuť hrát, která nám v některých zápasech chyběla, nyní byla zcela znát. Soupeř byl kvalitní a výhru si zasloužil, ale já měl z našich kluků velkou radost. I oni samotní byli po zápase spokojení. Vyhrát se jim nepovedlo, ale hráli super fotbal, na který se hezky koukalo.

Zápasu se zúčastnili: Černý, Lelkes, Mareš, Moravec, Turínský, Zahálka, Zlatuška, Nešpor, Kubánek

sobota 24.10.2015 | Jan Špinka | Přečteno: 4212