Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2007 vyšly tyto články:

26.12.St. Přípravka "B" na druhém halovém turnaji skončila čtvrtáKlubNa halovém turnaji roč.97 UMBRO CUP v Říčanech dne 22.12.07 jsme smolně prohráli zápas o třetí místo na penalty. Byli jsme lepším týmem, ale nevstřelili jsme gól v základním hracím čase....
23.12.Starší žáci - Zimní liga: PSK Union - FC Háje 1:4 (0:2)Halový turnaj - Mladá BoleslavKlub Dne 9.12. jsme sehráli náš první zápas "Zimní ligy", a to s pořádajícím týmem - PSK Unionem. Dále jsme se 15.12. zúčastnili halového turnaje, jenž byl pořádaný v Mladé Boleslavi.
13.12.St. Přípravka "B" - !!! POZOR změna tréninku 17.12.07!!!Klub V Po dne 17.12.07 zahájení tréninku od 17.45 hod.
6.12.Ml. žáci - Plán zimní přípravyKlubPlán zimní přípravy pro mladší žáky A + B !!!!
5.12.Starší žáci - Velká kunratická,Přátelák - Junior Praha - FC Háje 1:3,halový turnaj - Heřmanův MěstecKlub V měsíci listopadu, respektive na začátku prosince, jsme měli náročný program, běžecký závod Velká kunratická, přátelský zápas s Juniorem a halový turnaj v Heřmanově Městci.
5.12.St. Přípravka "B" skončila druhá na turnaji pořádaný OPTIMEM SPORT v JeseniciKlubPrvní prosincový den jsme na velmi dobře obsazeném halovém turnaji roč.97 v Jesenici obsadili 2.místo za týmem z Rokycan.
3.12.Mladší Přípravka "A" vyhrála turnaj na XaverověKlub První víkend po skončených mistrovských zápasech jsme 17.11. odehráli venkovní turnaj v Horních Počernicích pořádaného FK Viktoria Žižkov.