Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2021 vyšly tyto články:

1.4.Hájecký aprílový orientační běhMikuláš ZbořilMomentální doba kolektivnímu sportování stále nepřeje. Počasí je ale silně přející a orientační běh si může zaběhnout každý z vás!
7.4.Rozhovor s Tomášem Lukešem o jeho novém projektu „Fotbalové trendy“KlubTomáš Lukeš je jedním z hájeckých trenérů mladších žáků. Konkrétně působí jako hlavní trenér u ročníku 2008. Během své trenérské kariéry působil v Podolí a na Dukle, v roce 2019 se přesunul na Háje. Kromě trenéřiny je Tomáš i učitelem na ZŠ ve Strašnicích. Na začátku roku 2021 rozjel nový projekt, který vám v následujícím rozhovoru podrobně představí.
16.4.Renata Klíčová kandiduje do výkonného výboru PFSKlubNaše vždy usměvavá a energická vedoucí přípravek - Renata Klíčová, se rozhodla ke kandidatuře do výkonného výboru PFS. Více informací nám Renča prozradila v krátkém rozhovoru.
18.4.Vyzvedávání věcí SportFotbalMatěj SouchaV návaznosti na obnovení činnosti na hřišti je možné vyzvedávat i objednané zboží ze SportFotbalu.
22.4.Renata Klíčová byla zvolena do výboru PFS!!!KlubPřed pár dny jsme vás informovali, že naše vedoucí přípravek Renča Klíčová kandiduje do výkonného výboru PFS.
26.4.Vyzvedávání věcí SportFotbalMatěj SouchaStejně jako minulý týden je možnost si vyzvedávat objednané zboží ze SportFotbalu.